Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти під час відступу мінують школи та дитячі садки у Харківській області

Українська армія відбиває населені пункти, захоплені окупантами у перші дні війни.

Російські солдати та найманці з "ЛДНР" з перших днів війни займали школи, лікарні та дитячі садки в окупованих населених пунктах. Під час відступу вони залишають вибухонебезпечні "подарунки".

Окупанти тероризували місцеве населення у захоплених селах Харківщини. Людей не випускали із підвалів, забороняли пересуватися у населених пунктах. У селах, де стоять загарбники, місцевим жителям заборонено телефонувати на територію України. Усі злочини окупантів документуються для майбутніх судів.

"Якщо говорити про Циркуни, люди практично півтора місяці сиділи в підвалах без виходу, з'являлися на вулицю тільки щоб знайти їжу, воду або попросити про допомогу — багато з них отримали поранення від обстрілів. При цьому окупанти або робили попереджувальні постріли, або одразу стріляли. Місцеві жителі зустрічали наших визволителів з радістю та вдячністю", — повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє саперів постраждали під час розмінування звільненого села у Харківській області

У звільнених населених пунктах зафіксовано велику кількість мінувань. Окупанти мінують житлові будинки, школи, дитячі садки, узбіччя доріг та поля. На півночі та північному сході Харківщини, а також на Ізюмському напрямку тривають запеклі бої з російськими окупантами.

Нагадаємо, 8 травня у Циркунах знайшли тіла двох жінок, які підірвалися на розтяжці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.