Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти обстріляли село у Харківській області, де живуть старовіри

Фото: Суспільне
Гур'єв Козачок знаходиться за 60 кілометрів від Харкова.

У селі Гур'єв Козачок живуть старовіри.

17 травня російські окупанти вперше обстріляли з артилерії село Гур'єв Козачок Золочівської громади Харківської області. Внаслідок обстрілу було пошкоджено кілька приватних будинків та господарських приміщень, загиблих та постраждалих немає. Про це пише "Суспільне" з посиланням на голову Золочівської громади Віктора Коваленка.

"Точна кількість споруд на цю хвилину не встановлена. Загиблих і поранених немає", — сказано у повідомленні.

Як пише "Суспільне" з посиланням на Краєзнавчий дайджест села Гур'єв Козачок Гур'єво-Козачанської сільської бібліотечної філії Золочівської центральної бібліотечної системи, у селі Гур'єв Козачок здавна жили старовіри та їхні предки. Знаходиться село за 60 кілометрів від Харкова. Тут жили батьки російського мільярдера, колишнього члена Ради Федерації Росії Андрія Гур'єва.

Згідно з Краєзнавчим дайджестом, Андрій Гур'єв вперше приїхав у Гур'єв Козачок 26 травня 2001 року, після цього займався ремонтами та реставрацією будівель у селі.

"2010 рік — 8 травня Андрій Григорович Гур'єв знову відвідав село Гур'єв Козачок. Відкриття капітально відремонтованої школи та краєзнавчого музею. Пройшли урочистості до 65-річчя Перемоги за участю Андрія Григоровича та Андрія Андрійовича Гур'євих", — сказано у Краєзнавчому дайджесті.

Зазначимо, Андрій Гур'єв та його син перебувають під санкціями через підтримку дій РФ.

Як писав KHARKIV Today, вранці 2 травня росіяни обстріляли Золочів Богодухівського району. Внаслідок обстрілу було зруйновано шість житлових будинків і два навчальні заклади.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.