Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти обстріляли майже 20 населених пунктів на Харківщині

Фото: KHARKIV Today.
На Слобожанському напрямку військова обстановка не змінилася.

Окупанти продовжували обстрілювати цивільну інфраструктуру та позиції ЗСУ на Харківщині.

На Слобожанському напрямку ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил Білорусі та Росії продовжують виконувати завдання у прикордонних з Україною районах, повідомляє Генштаб.

За останню добу окупанти гатили по населених пунктах неподалік кордону та поруі із лінією фронту у Липецькій, Вовчанській, Дворічанській та Куп'янській громадах. 

На Слобожанському напрямку обстріляні райони населених пунктів Стрілеча, Зелене, Тернова, Стариця, Огірцеве, Гатище, Вовчанськ, Чугунівка та Рідкодуб, на Куп’янському вогневого ураження зазнали райони населених пунктів Дворічна, Западне, Синьківка, Орлянка, Кислівка, Котлярівка, Колісниківка, Берестове, Богуславка, Іванівка.

Нагадаємо, у тимчасовій окупації на Харківщині залишаються 29 населених пунктів Куп'янського району, ще чотири перебувають у "сірій" зоні.

Останнім часом обстріли населених пунктів на лінії розмежування стали сильнішими. У ГУР Міноборони не припускають, що навесні Росія розпочне новий наступ на Харківщину

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.