Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти обстріляли Київський район Харкова

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today

22 травня російські війська обстріляли із артилерії Київський район Харкова.

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синегубова, снаряди впали практично у центрі. Про точне місце обстрілу він не повідомив.

"Ворог ще б'є з реактивних систем залпового вогню "Смерч" та Ураган" і, на жаль, він долітає до будь-якого району Харкова", - сказав Синегубов в ефірі національного телемарафону.

За його словами, інтенсивні бої йдуть на півночі та північному сході області. Ворог інтенсивно обстрілює Циркуни - там поки що настільки небезпечно, що піротехніки не можуть приступити до розмінування. Олег Синегубов заявив, що російські війська не підуть із Харківської області так само швидко, як свого часу з Київської, оскільки ця територія є стратегічно важливою для наступу на Донбас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада продовжила термін воєнного стану

"Це для них коридор для збільшення через Ізюмський напрямок військової присутності на Луганській та Донецькій областях. Щоб розтягнути свій фронт, вони так б'ються за нашу територію на Харківщині", - сказав голова ХОВА.

Олег Синегубов заявив, що після повного звільнення Харківської області розпочнеться етап "Великого будівництва" на кордоні з Росією. Харківська область має 315 кілометрів загального кордону з РФ, по всій її довжині буде збудовано фортифікаційні споруди.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.