Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти обстріляли інтернат із важкохворими людьми у Харківській області

Фото: ГСЧС.
Кількість постраждалих уточнюється.

У момент обстрілу в психоневрологічному інтернаті перебувало понад 300 людей.

11 березня російські окупанти обстріляли Оскольський психоневрологічний інтернат (Ізюмський район). Кількість постраждалих встановлюється. Про це повідомив голова Харківської військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

"Встигли евакуювати до сусіднього інтернату 73 особи, на момент поразки ворогом в інтернаті перебували 330 людей! З них малорухомих — 50, тих, хто пересуваються на візках — 10 підопічних. Кількість постраждалих уточнюється", — зазначив Синєгубов.

Четвертого березня було відомо, що Оскольський психоневрологічний інтернат за сорок кілометрів від Ізюму знаходиться на межі гуманітарної катастрофи. Він був відрізаний від Харкова, доставка продуктів та медикаментів була неможлива. Ізюм з другого березня постійно бомбардують окупанти. Директор департаменту соцзахисту Харківської військово-цивільної адміністрації Юрій Шпарага просив допомоги у Червоного Хреста. У ПНІ знаходилося 403 особи.

Як повідомив Синегубов, станом на 11 березня російські окупанти не змогли захопити позиції української армії на території Харківської області та намагаються атакувати мирне населення. Найкритичнішою точкою у регіоні залишається місто Ізюм.

Як писав KHARKIV Today, з Ізюму третій день намагаються евакуювати жителів. 9 березня окупанти зірвали домовленість про гуманітарний коридор в Ізюмі. Бійцям тероборони вдалося під обстрілами вивезти за місто 250 людей.

10 березня вдень була друга спроба евакуювати  жителів Ізюма. З міста виїхали 44 евакуаційні автобуси, де перебували понад 1600 мешканців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.