Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти кидають африканських найманців на "м'ясні штурми" у Харківській області

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Найманці замінили "вагнерів".

Десятки найманців з Африки воюють на Харківському напрямку.

До складу російських підрозділів, які зараз воюють на півночі Харківської області, входять, у тому числі африканські найманці. Росія відправляє їх на "м'ясні штурми". Точної кількості таких найманців невідомо, проте їх можуть бути сотні. Про це повідомив майор 13-ї бригади Національної гвардії України "Хартія" Павло Попадинець в ефірі "Суспільне. Студія".

"Наразі росіяни використовують і важку техніку. Але у них зараз є така чудова можливість використовувати своїх африканських найманців, які, як ви знаєте, на Харківському напрямку у дуже великій кількості десь знаходяться, звідкись вони їх привозять. І вони їх просто кидають на так званні "м'ясні штурми". І після цього вже йдуть кадрові війська, — сказав Попадинець. — Я думаю, сотні, тому що і в наших підрозділах це підтверджують, і в підрозділах суміжних, те, що, дійсно, цих найманців багато. І їх не один, не два, не десять, не двадцять".

За словами Попадинця, зараз ситуація у зоні відповідальності 13-ї бригади "Хартія" та їхніх суміжних підрозділів, що перебувають на напрямку Липців, стабілізована, проте залишається досить напруженою. Окупанти постійно штурмують село, застосовують авіацію, намагаються захопити його. Українські захисники чекають підкріплення західною технікою.

Як писав KHARKIV Today, британський журнал The Economist повідомив, що російські окупанти планували частково оточити Харків та чинити тиск на схід від Печенізького водосховища. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.