Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти готуються до нових штурмів на Куп'янському напрямку

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Штурми загарбники проводять хвилями.

Наразі активних штурмових дій на Куп'янському напрямку не фіксують.

Однак окупанти продовжують обстрілювати Куп'янщину. Окрім цього, Росія висуває диверсійно-розвідувальні групи та намагається вирахувати позиції Збройних сил України. Зараз загарбники готуються до штурмових дій.

"Проводяться окремі висування диверсійно-розвідувальних груп, тобто ворог намагається з'ясувати наші позиції, позиції наших військових, хто проти нього воює, які частини, які, власне кажучи, потужності. І наносить, дійсно, удари керованими авіабомбами, сьогодні зранку [27 вересня — ред.], у тому числі по мостових переправах, у самому місті Куп'янськ, по Куп'янському напрямку, між населеними пунктами. Це свідчить про те, що ворог фактично проводить підготовчі дії до майбутніх штурмових операцій. І це у них проходить, так би мовити, хвилями. Спочатку вони накопичують певну кількість своїх військових, далі штурмові дії. Далі ми наносимо їм досить серйозне ураження. Далі вони знову переходять до ротації, заміни військових підрозділів і далі будуть готуватися до штурмових дій", — повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Голова ХОВА зазначив, що Куп'янський напрямок зараз для росіян є пріоритетним. Вони прагнуть відтягти сили ЗСУ від інших напрямків.

Як писав KHARKIV Today, росіяни тримають у резерві на Куп'янському напрямку 12 штурмових рот. Чисельність цих рот складає 2000 людей. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.