Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти брешуть про захоплення двох населених пунктів на північ від Харкова

Дергачевская громада. Иллюстративное фото: Вячеслав Задоренко
Жителів Дергачівської громади просять не піддаватися провокаціям.

У соціальних мережах поширюють інформацію про окупацію російськими військовими сіл Дергачівської громади.

У населених пунктах Цупівка та Дементіївка продовжуються бойові дії, Дубівка, Лобанівка, Токарівка друга, Кочубеївка, Шопине й інші населені пункти Токарівського округу й раніше перебували під контролем окупантів, ВСУ їх не встигли звільнити.

"Цей "вкид" є або свідченням інформаційної неграмотності адміністраторів деяких спільнот у соцмережах, або спрямованою провокацією агресора, на меті якого — викликати паніку серед місцевого населення, — повідомив мер Дергачів В'ячеслав Задоренко.. — Довіряйте Збройним силам України та не піддавайтесь провокаціям".

За інформацією В'ячеслава Задоренка, минулої доби російські окупанти обстрілювали з артилерії Дергачі, Безруківський, Слатинський, Прудянський, Токарівський та Русько-Лозівський старостинські округи. З танків та мінометів гатили по Руській Лозовій, Питомнику, Новому, Дементіївці, Цупівці, Прудянці. Внаслідок обстрілу селища Слатине постраждали два мешканці. У громаді зруйнована інфраструктура.

"Загалом уся інфраструктура у фронтових селищах та селах зруйнована, а кількість пошкоджених будівель приватного сектору в громаді налічує декілька тисяч. Деякі села, як, наприклад, Дементіївка, Цупівка, Питомник, зруйновані повністю", — зазначив Задоренко.

Як писав KHARKIV Today, за минулу добу 28 червня через обстріли у Харківській області загинули дві людини, дев'ятеро отримали поранення. Під обстріл потрапили Індустріальний, Шевченківський, Слобідський райони Харкова та Ізюмський, Чугуївський, Харківський і Богодухівський райони області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.