Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Оглядовий майданчик на даху Держпрому буде робити обвинувачена в розтраті фірма

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Вартість робіт — майже п'ять мільйонів гривень.

Підприємство регулярно отримує підряди на ремонт фасадів Держпрому.

Обласне комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство "Держпром" уклало договір з приватним підприємством "Фасад-Сервіс" з облаштування оглядового майданчика вартістю 4 874 000 гривен. Інформація про це опублікована в системі державних закупівель ProZorro,  передає  Харківський антикорупційний центр.

Йдеться про ремонт (реставраційний) покрівлі та приміщень для оглядового майданчика в шостому під'їзді на 12 поверсі пам'ятки архітектури національного значення Будинку Держпром (площа Свободи, 5).

"Зокрема, скляна конструкція огорожі коштуватиме 152 тисячі гривень, бінокль оглядовий — 70 тисяч гривень. Але питання є до ціни на керамогранітну плитку. Для оглядового майданчика плитку збираються купувати за ціною 1870-2223 грн / кв.м. Для порівняння — в магазині "Епіцентр" найдорожча плитка такого формату — 1300 грн / кв.м. тобто в півтора раза дешевше, ніж планують купувати для оглядового майданчика. Тому тільки на закупівлю керамограніту переплата може скласти сотні тисяч гривень", — пояснили в ХАЦ.

Засновник "Фасад-Сервіс" — Назар Ковтун, обвинувачений у справі привласнення бюджетних грошей під час реконструкції майнового комплексу Харківського центру професійно-технічної освіти в Дергачах.

У ХАЦ нагадали, це приватне підприємство регулярно отримує підряди на ремонт фасадів Держпрому.

Як писав KHARKIV Today, згідно з тендерною документацією, завершити всі роботи фірма-підрядник повинна до 31 липня 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.