Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Одна із залізничних лікарень Харківської області може стати резервною

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Поки обидві залізничні лікарні приймають пацієнтів хворих на коронавірус.

Резервною лікарня стане після відповідного розпорядження Міністерства охорони здоров'я.

Одна із залізничних лікарень у Харківській області може стати резервною для хворих на коронавірус. Ймовірно, це буде лікарня №1 (вулиця Балакірєва). Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"На сьогоднішній день вони залишаються. Коли буде нове розпорядження, наскільки я розумію, одна з лікарень повинна залишитися у резерві під COVID. Яка саме — побачимо у розпорядженні. Я думаю, та, яка буде найбільш готова. Готова сьогодні — №1", — сказав Черняк.

На сьогоднішній день хворими на коронавірус зайняті 1300 ліжок в опорних лікарнях Харківської області, кожна забезпечена киснем — потоковим або концентраторами, проводити траси продовжують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нікого не загублять: жителям Харківської області обіцяють нагадати про другу дозу вакцини

"З огляду на стан на сьогоднішній день навколо COVID, з огляду на те, що ми все-таки у будь-якому випадку готуємося до нових хвиль, враховуючи зміни, які відбуваються із забезпеченістю лікарень, триває робота над розширенням потокового кисню. Безумовно, будуть певні трансформації. Ми очікуємо розпорядження керівника робіт найближчим часом", — пояснив Черняк.

Як писав KHARKIV Today, у дитячій "інфекціонці" простоюють 77 кисневих концентраторів, які зарезервовані під залізничні лікарні. Це — частина партії з 400 концентраторів, закуплених у листопаді 2020 року за кошти з державної субвенції. Поки їх не використовують, оскільки немає потреби.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.