Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Обвинуваченому ексчиновнику Харківської ОДА не повернуть 120 тисяч гривень застави

Фото: НАБУ
Андрій Винниченко не виконав покладені на нього зобов'язання і гроші забрали у дохід держави.

Колишнього директора департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації Андрія Винниченка звинувачують в отриманні 1,32 мільйона гривень за сприяння у підключенні до мереж "Харківобленерго", чиновник працював там раніше. 

7 липня у Вищому антикорупційному суді відбулося судове засідання за обвинуваченням ексчиновника Харківської ОДА. До нього застосовували запобіжний захід у вигляді застави з покладанням процесуальних зобов'язань, які обвинувачений порушив. Тому суд передав у дохід держави 120 тисяч гривень внесеної застави. Про це повідомили на сайті Вищого антикорупційного суду.

Наступне судове засідання призначене на 19 серпня.

Відзначимо, гроші в якості застави, як запобіжний захід у кримінальному провадженні, вносять на спеціальний рахунок. Суму встановлює суд. Підозрюваний чи обвинувачений повинен виконувати покладені на нього зобов'язання. Інакше  гроші переходять у дохід держави. До цих зобов'язань, як правило, відносяться: приходити до слідчого, не виходити з населеного пункту або місця проживання, повідомляти про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування з тими, кого визначить суд, здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Адвокат запропонував судді з Харківського району подарунок

Нагадаємо, увечері 3 серпня 2020 року директора департаменту капітального будівництва ХОДА Андрія Винниченка затримали у його кабінеті у Держпромі, обшуки тривали всю ніч. У НАБУ повідомили, що чиновник отримав хабар — 1,32 мільйона гривень за сприяння підприємцю у підключенні до мереж "Харківобленерго". До того, як стати чиновником, Винниченко більше десяти років пропрацював у АК "Харківобленерго". Директором департаменту в ХОДА його призначили за 10 днів до затримання. Чиновника підозрюють у замаху на шахрайство і пропозиції неправомірної вигоди службовій особі. Якщо провину доведуть, то йому загрожує до 12 років за ґратами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.