Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Обшуки у Харківській облраді: адвокату обрали запобіжний захід

Адвоката відправили під варту з правом внесення застави.

Заступника голови облради і адвоката підозрюють у вимаганні та отриманні 1 мільйона 50 тисяч гривень хабара від директора комунального підприємства за незвільнення його з посади.

25 липня поплічнику заступника голови Харківської обласної ради — адвокату обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб (до 20 вересня) з правом внесення 713 700 гривень застави. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

"Водночас суд визначив підозрюваному заставу 713 700 гривень, у разі виконання якї на адвоката буде покладено ряд процесуальних обов'язків", — пояснили у САП.

Як писав KHARKIV Today, 22 липня Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили заступника голови Харківської облради і його спільника — адвоката під час отримання хабара. За даними НАБУ, від директора комунального підприємства вимагали 1 мільйон 50 тисяч гривень за те, щоб той залишився на посаді. Гроші передавали частинами, після отримання останнього траншу в 350 тисяч гривень учасників корупційного злочину викрили. 23 липня повідомлення про підозри фігурантам підписала генеральна прокурорка Ірина Венедіктова. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.