Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Обрізати дерева у Харкові за мільйон гривень буде фірма, пов'язана з чиновником

Рубати дерева планують у Слобідському районі.

Дерева вирубають та обріжуть за 991 872,45 гривні.

6 листопада управління освіти адміністрації Слобідського району підписало договір із фірмою "Ман Бей" про видалення сухостійних, аварійних, фаутних дерев (ті, що мають пошкодження та дефекти стволів), а також обрізку. Аукціону замовник не проводив. Про це повідомив Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

"В основному мова йде про санітарну та омолоджувальну обрізку дерев на території шкіл та дитячих садків, але запланована також вирубка", — розповіли у ХАЦі.

Зокрема, на території школи по вулиці Тарасівській планують видалити п'ять дерев: абрикос, яблуню, березу та дві тополі. Неподалік дитячого садка по проспекту Льва Ландау, 12/1 вирубають чотири клени й обріжуть ще 30 дерев. Найбільше робіт проведуть на вулиці Ньютона, 131. Там передбачена омолоджувальна обрізка 54 дерев і санітарна — 12 дерев.

Адміністрацію Слобідського району очолює В'ячеслав Ільєнко. Харківський антикорупційний центр з'ясував, що фірма "Ман Бей", з якою підписало угоду управління освіти, пов'язана з Ільєнком. У 2017 році було відомо, що "Ман Бей" віддавали тендери щодо прибирання адміністрації Слобідського району, контактним номером телефону у цій фірмі був номер приймальні Ільєнка.

Наразі керівником і засновником "Ман Бей" указана Лілія Лучнікова, яка була раніше помічником Ільєнко, коли той був депутатом міської ради. Цього року Ільєнко вручав Лучніковій нагороду.

Фірма "Ман Бей" розташована по вулиці Садовій, 9-А. Ця ж адреса вказана у благодійному фонді "Світла надія", який належить дружині В'ячеслава Ільєнка — Надії Ільєнко. Коли "Ман Бей" купила приміщення за цією адресою, її засновником була вказана Анна Лі, яка є родичкою Надії Ільєнко.

Як писав KHARKIV Today, управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради оголосило тендер щодо обрізання та видалення дерев ще наприкінці жовтня. Тоді воно вказало, що готове витратити на послугу мільйон гривень. Усього хотіли придбати 11 послуг. Проте документів у систему публічних закупівель не завантажили.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.