Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Оборонному заводу у Харківській області потрібний директор

Фото: Балаклейский ремонтный завод 
Заяви від кандидатів приймають до 10 лютого.

У кандидата має бути стратегічне бачення розвитку підприємства.

Державний концерн "Укроборонпром" розпочав пошук та відбір кандидатів на посаду директора держпідприємства "Балаклійський ремонтний завод". Інформація про це опублікована на сайті "Укроборонпрому".

Потенційних кандидатів просять подати пакет документів та проєкт стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу. Розглядати кандидатури, формувати список, проводити попередню кваліфікацію кандидатів та перевірку на доброчесність буде управління внутрішньої безпеки концерну. Потім сформують фінальний список претендентів на посаду та проведуть співбесіди з комісією з відбору кандидатів, які потрапили до фіналу.

"Фінальний раунд спілкування буде присвячений детальній розмові про стратегічне бачення кандидата, досвід управління змінами та першочергові кроки на новій посаді", — розповіли в "Укроборонпромі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський завод передав військовим "Шилку""

Комісію очолюватиме заступник гендиректора з виробництва Ігор Фоменко, а серед членів, які голосують, будуть представники керівництва концерну.

За прозорістю процесу відбору кандидатів та справедливістю прийняття рішення спостерігатимуть представники Міністерства зі стратегічних галузей промисловості, комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Ради нацбезпеки та оборони, Організації Північноатлантичного договору (НАТО), посольств країн Великої Сімки та незалежних антикорупційних громадських організацій.

Для участі у відборі претендентів просять надсилати перелік документів виключно на електронну адресу cv@ukroboronprom.com із зазначенням теми листа "Відбір "Балаклійський ремонтний завод".

Кінцевий термін подання заяв: 10 лютого 2022 р. 17:30 (київський час).

Детальнішу інформацію про процедуру проведення відбору можна дізнатися  тут і за телефоном (044) 586-24-64.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові шукають столяра за 15 000 гривень на місяць

Нагадаємо, "Балаклійський ремонтний завод" — підприємство з ремонту ракетно-артилерійського озброєння протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.