Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Облрада закликала жителів Харківської області зберігати спокій

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Відповідне звернення ухвалили на сесії обласної ради.

Депутати облради просять політичні сили не розхитувати ситуацію всередині країни, жителів Харківської області — зберігати спокій, вірити владі, українській армії та не поширювати російську пропаганду.

16 лютого на позачерговій сесії Харківської обласної ради ухвалили звернення до жителів Харківської області щодо поточної ситуації з безпеки, готовності влади до реагування та необхідності зберігати спокій. Озвучити звернення у залі засідання вийшла вся фракція "Слуги Народу".

Проєкт звернення подала фракція "Слуга Народу". У пояснювальній записці сказано, що проєкт рішення підготували для підтримки зусиль Президента України Володимира Зеленського, спрямованих на встановлення миру, протидію тиску з боку агресора та збереження спокою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні Харківської області з Росією відбуваються "каруселі" — СБУ

Ініціатори звернення нагадали про виїзне засідання Ради нацбезпеки та оборони України, яке провели у Харкові 11 лютого, щоденні переговори керівництва держави із західними партнерами та роботу українських дипломатів, спрямовану на врегулювання ситуації, що говорить, на їхню думку, про злагодженість роботи. Ухвалою звернення планували створити передумови для належного інформування населення Харківської області про дії президента.

Депутати облради у своєму зверненні закликають політиків не розхитувати ситуацію всередині країни, об'єднатися, щоб протистояти агресору, а жителів Харківської області — не панікувати і не поширювати російську пропаганду, вірити в українську армію та партнерів України, які надають підтримку.

"Ми, депутати Харківської облради, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників — Збройні сили України. Закликаємо всі політичні сили до єднання, консолідації зусиль, щоби спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни. Звертаємось до жителів нашої області та всіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися інформаційно-психологічним атакам і не підігрувати агресору", — просять депутати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область витратить на територіальну оборону вісім мільйонів гривень. Менше, ніж Полтава

Також окремо у зверненні попросили підтримувати загони територіальної оборони тих, хто має таку можливість.

Як писав KHARKIV Today, 16 лютого у залі засідань Будинку рад (вулиця Сумська, 64) відбулася позачергова десята сесія Харківської обласної ради. На порядку денному було сім питань і блок "Різне".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.