Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 березня, 2021 - 18:32

Об'їзну Харкова почали ремонтувати

Фото: САД в Харьковской области
Через ремонт від Дергачівської розв'язки в сторону перехрестя з проспектом Людвіга Свободи проїхати можна по одній пол овині проїзної частини.

Від Дергачівської розв'язки в сторону перехрестя з проспектом Людвіга Свободи фрезерують старий шар покриття і розчищають узбіччя від порослі. Днями роботи почнуться в межах Роганського житлового масиву.

Запланована вартість виконання робіт — 1,8 мільярда гривень. Реалізація контракту розрахована на два роки. Про це повідомили в Службі автодоріг в Харківській області. Дорогу ремонтують за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

"11 березня розпочато підготовчі роботи до масштабного ремонту на першому об'єкті в цьому році (без урахування штучних споруд), а саме — на автомобільній дорозі М-03 "Київ — Харків — Довжанський", ділянка якої відноситься до об'їзної навколо Харкова. Загалом на 58 кілометрах об'їзної дороги за маршрутом Пісочин — П'ятихатки — Рогань — Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя", — розповіли шляховики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукцію неіснуючого асфальтобетонного заводу хотіли використовувати для ремонту дороги

Фото: САД в Харьковской области
Фото: САД в Харківській області

Вони запевняють, що після того, як роботи завершать, дорожнє покриття капітально відремонтують і йому не знадобиться ямковий ремонт.

Зараз підрядна організація "Автомагістраль-Південь" почала фрезерування старого шару покриття і розчищення узбіччя від порослі. Роботи виконуються від Дергачівської розв'язки в сторону перехрестя з проспектом Людвіга Свободи. У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини в реверсному режимі за погодженою з Нацполіцією схемою. Також днями в межах Роганського житлового масиву почне фрезерувати підрядна організація "Славдорстрой".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто буде ремонтувати Об'їзну Харкова. Чим відомі компанії

"Виконання зазначених робіт за таких погодних умов не суперечить чинним нормативним вимогам і не впливає на якість їх виконання. Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними і уважними в місцях проведення ремонтних робіт, бо під час фрезерування (зняття) старого покриття або при укладанні нових шарів асфальтобетону будуть виникати тимчасові технологічні стики. Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про свою безпеку та безпеку інших", — пояснили в Службі автодоріг.

Там нагадали, що Об'їзна Харкова складається з відрізків п'яти доріг:

  • М-03 "Київ — Харків — Довжанський";
  • під'їзд до аеропорту "Харків" (зі сторони Довжанського);
  • Р-78 "Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка";
  • М-18 "Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта";
  • під'їзд до аеропорту "Харків" (зі сторони Києва).

"Капітальний ремонт на Об'їзній дорозі навколо Харкова не проводився більше десяти років, і міжремонтний термін вичерпано на 100%. "Капітальний ремонт на об'їзній дорозі навколо Харкова не проводився більше десяти років, і міжремонтний термін вичерпано на 100%. До того ж екстремальні погодні умови цієї зими і постійний рух транзитного великовантажного транспорту призвели до значної аварійної ямковості, а на деяких ділянках дорожнє покриття вже повністю зруйновано. Цього року плануємо почати ремонт на трьох відрізках Об'їзної: двох відрізках М-03 "Київ — Харків — Довжанський" і на відрізку "під'їзд до аеропорту "Харків", — повідомили дорожники. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ремонт Об'їзної Харкова. Схема об'їзду

Фото: САД в Харьковской области
Фото: САД в Харківській області

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.