Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Новітній російський танк біля Старого Салтова знищили гранатометом "Карл Густав"

Скрин: видео
Російський танк Т-90М "Прорив" став металобрухтом у боях за Старий Салтів.

Гранатомет "Карл Густав" (названий на честь шведського короля) порвав два борти ворожого танка.

Четвертого травня під час спроби російської армії повернути собі Старий Салтів було знищено пафосний російський танк Т-90М "Прорив". Розрекламований російський танк знищили бійці Харківського 227-го батальйону 127-ї бригади тероборони ЗСУ. Броня танка була пробита гранатометом "Карл Густав" (Garg m/48), що стоїть на озброєнні Канади.

"Бійці не дивилися пафосні відео про цей танк, тому зробили "Прорив" порваним. Два борти "швед" прорвав як ганчірку", — повідомив волонтер Роман Доник.

Зазначимо, "Карл Густав" — шведський ручний протитанковий гранатомет. Призначений для боротьби з бронетанковою технікою, знищення живої сили противника, який перебуває у легких укриттях, на вогневих позиціях, а також для створення димових завіс і освітлення місцевості.

Нагадаємо, 4 травня стало відомо, що українська армія зайшла до Старого Салтова. Над цим населеним пунктом окупанти хотіли повернути контроль, постійно його обстрілювали. На цьому напрямку ЗСУ звільнили Молодову, Кутузівку, Шестакове, Перемогу. Окупанти залишаються у Рубіжному, Терновій і Вовчанську.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.