Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нові потяги пустять у харківському напрямку

Фото: Укрзалізниця
В Україні запускають регіональні експреси.

Крюківський вагонобудівний завод поставив компанії "Укрзалізниця" нові дизель-потяги.

Один із потягів у київському напрямку 9 листопада протестував Президент України Володимир Зеленський. Ще один потяг "Укрзалізниця" отримає до кінця 2021 року, два — наступного року. Нові потяги запустять і у харківському напрямку. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

"Це будуть регіональні експреси, які можуть поїхати за напрямками Ізмаїл — Одеса, Харків — Краматорськ, Харків — Лозова, Харків — Попасна", — пояснив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Загалом у Крюківського вагонобудівного заводу "Укрзалізниця" планує замовити 20 дизель-потягів. Загальна вартість п'яти вже замовлених потягів складає 840,6 мільйона гривень, один коштує 168,1 мільйона гривень.

поезд
Новий дизель-потяг. Фото: "Укрзалізниця"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Південну залізницю просять перейменувати

В "Укрзалізниці" розглядають різні напрямки для нових потягів, які вже отримані (два потяги).

"Найближчим часом запустимо на маршрути ці два нові дизель-потяги. Зараз розглядаємо такі варіанти маршрутів: Львів — Тернопіль — Чернівці — Коломия для пасажирів на заході країни та Попасна — Куп'янськ — Харків на сході, плюс Харків — Суми — Ворожба окремими днями", — розповів голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишин.

Зазначимо, аналогічний дизель-потяг уже курсує Львівською залізницею у напрямку Коломия — Ківерці. Його "Укрзалізниця" отримала у 2019 році.

Як писав KHARKIV Today, на початку серпня заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував розвиток приміського сполучення в Україні. Тоді йшла робота з кількома відомими у світі компаніями над проєктом City Express. Першим Тимошенко обіцяв запустити Kyiv City Express, далі Харків, Дніпро та інші.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.