Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нові карантинні зони в Україні: куди потрапив Харків?

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Ще чотири області переходять у "червону" зону.

З 18 жовтня п'ять регіонів України будуть жити за новими карантинними правилами.

Першою до "червоної" зони вирушила Херсонська область. 15 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено: з півночі 18 жовтня встановити "червоний" рівень епіднебезпеки на території Одеської, Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей.

З понеділка у цих регіонах школи працюватимуть тільки у тому випадку, якщо щеплені 100% педагогів, а театри, кінотеатри, ресторани та інші заклади можуть працювати, якщо у всіх співробітників і відвідувачів є сертифікати вакцинації.

Харківська область, як це не парадоксально, залишається у "помаранчевій" зоні, де немає майже ніяких обмежень. У Харківській області перевищені чотири карантинних показники з шести. Регіон більше тижня займає перші рядки у зведеннях МОЗ за кількістю хворих і померлих. Упродовж минулої доби у Харківській області коронавірус підтвердився у 1 492 чоловік, 21 пацієнт помер. Для порівняння: в Одеській області померло 17 чоловік, у Запорізькій — стільки ж, скільки і у Харківській.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.