Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нова заступниця Олега Синєгубова почала роботу в ХОВА

Олена Логвинова. Фото: ХОВА
Начальник обласної військової адміністрації представив Олену Логвинову.

Олена Логвинова відповідатиме за медичну галузь.

11 вересня у ХОВА представили заступницю голови військової адміністрації Олену Логвинову. Вона взяла участь у нараді зі структурними підрозділами адміністрації. 

Логвинова майже 20 років працювала у Харківській міській стоматологічній поліклініці №7, була стоматологом, потім головним лікарем і директором.

"Очолюючи цей заклад у складні часи пандемії COVID-19 та повномасштабного російського вторгнення, Олена Валентинівна проявила себе як ефективний та енергійний керівник. Вона має дві вищі освіти — у сфері медицини та менеджменту, добре обізнана з ситуацією в медичній галузі області. Щиро вітаю Олену Валентинівну з призначенням та бажаю успіхів на новій посаді. Медична галузь Харківщини зазнала дуже великої шкоди внаслідок дій російських окупантів та потребує багато кропіткої праці, великої самовіддачі та своєчасних ефективних рішень", — зазначив Синєгубов.

Нагадаємо, в Олега Синєгубова тепер шестеро заступників: Олександр Скакун, Роман Семенуха, Євген Іванов, Віта Ковальська, Михайло Харнам і Олена Логвинова.

Як писав KHARKIV Today, Кабінет міністрів України погодив призначення заступниці голови Харківської обласної військової адміністрації Олени Логвинової 1 вересня. 

Олена Логвинова народилася 29 грудня 1979 року. У 2002 році закінчила Харківський державний медичний інститут (зараз — Харківський національний медичний університет) за спеціальністю — стоматологія. У 2021 році завершила навчання у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна ("менеджмент"). Улітку 2002 року була інтерном у Харківській стоматологічній поліклініці №7. Виконувати обов'язки головлікаря цієї поліклініки почала із червня 2020 року, за кілька місяців її призначили головним лікарем.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.