Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нова загроза штурму Харкова: що говорить голова Харківської військової адміністрації

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупанти обстрілюють Харків з території Росії.

Організована евакуація проводиться у випадку штурму міста.

Необхідності в евакуації з міста Харкова наразі немає. Українська армія утримує позиції, загрози штурму немає. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"З приводу евакуації, наразі такої необхідності немає, оскільки ми пов'язуємо таку евакуацію з прямим штурмом міста Харкова. Наразі таких пересторог немає, наші Збройні сили України свої позиції тримають на півночі, північно-східному напрямку. Знаходяться під постійним вогнем, під постійними спробами ворога прорвати. На Півночі така спроба нещодавно була, однак ворог успіху не мав, відійшов на раніше зайняті позиції", — сказав Снєгубов.

Однак окупанти продовжують обстрілювати Харківську область з території Росії. Під обстріли попадають Чугуївський, Золочівський та Харківський райони, тому перебувати на вулицях досі небезпечно.

"Звичайно, що на вулицях знаходитися небезпечно, оскільки ворог застосовує удари з реактивних систем залпового вогню, дистанція 40 кілометрів. Нагадаю: місто Харків розташоване так, що до безпосередньо до кордону з РФ у нас близько 40 кілометрів. Тому ворог навіть може бити безпосередньо з території Російської Федерації", — пояснив Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, 28 червня вдень російські окупанти обстріляли Індустріальний район Харкова. Внаслідок обстрілу сталася пожежа на одному з підприємств. Через обстріл постраждали п'ятеро людей, одна людина у важкому стані.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.