Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Норвегія допоможе Харкову у відновленні енергопостачання

Ілюстративне фото: "Харківоблерго"
Норвегія допоможе побудувати енергетичну мережу для лікарень у Харкові.

Норвегія допомагатиме українській владі, зокрема, у відновленні сталого електропостачання у Харкові.

Про це на завершальній сесії Саміту миру у Швейцарії заявив прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере, пише "Укрінформ".

Стере наголосив, що Норвегія і Фінляндія, які мають спільний кордон з Росією, добре розуміють загрозу від країни, яка порушує основоположні принципи міжнародного права.

Він зауважив, що на цьому саміті йдеться про ядерну, продовольчу безпеку і гуманітарний вимір, але вже зараз треба думати над успіхом наступного Саміту миру.

"Норвегія підтримуватиме Україну, право України на самозахист, надаватиме Україні також цивільну допомогу. Ми допоможемо побудувати енергетичну мережу для забезпечення електрикою лікарень у Харкові, продовжимо допомагати Україні з поверненням дітей", — заявив Стере.

Він додав, що Норвегія підтримуватиме Україну на наступному етапі мирних зусиль і працюватиме над тим, щоб зробити наступні Саміти миру успішними.

Нагадаємо, на швейцарському курорті Бюргеншток 15-16 червня триває перший Саміт миру. На ньому обговорюються ядерна безпека, продовольча безпека та гуманітарний вимір – обмін полоненими та повернення викрадених українських дітей. З підсумковими документами саміту ознайомлять російську сторону.

Як писав KHARKIV Today, Норвегія допомогла спорудити модульний міст на Харківщині. Країни-партнери — Чехія, Норвегія та Швеція надала для регіону 8 тимчасових мостів та понтонні переправи, які встановлюють для відновлення логістики.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.