Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Німеччина передала Харківщині спецтехніку для відновлення енергетики

Фото: Міненерго.
Автівки допоможуть у ремонті об'єктів енергетичної інфраструктури.

Україна отримала нову партію переданої Німеччиною спецтехніки для відновлення енергетичної інфраструктури.

Українським енергетикам передали два автомобілі Mercedec-Benz Arocs з краном-маніпулятором для робіт на електромережах. Це частина партії із 16 одиниць спецтехніки на суму у 2,3 млн євро, придбаних у межах Українсько-Німецького енергетичного партнерства та завдяки кампанії зі збору коштів та закупівель, реалізованій Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). 

Частина авто вже доставлені в Україну і допомагають енергетикам Харківської, Миколаївської, Тернопільської областей.

"Німеччина — наш надійний партнер. Країна — найбільший донор Фонду підтримки енергетики України, створеного за ініціативи Міністра енергетики України Германа Галущенка та Єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон. Внесок країни до Фонду становить понад 275 мільйонів євро. Кампанія зі збору коштів та закупівель у межах Українсько-Німецького енергетичного партнерства також є надзвичайно важливою. Вантажівки, які отримають наші енергетики, допоможуть швидко виконати ремонти, що посилить надійність електропостачання в регіонах", — зазначили у Міненерго.

Решту автівок отримають оператори системи розподілу у Запорізькій, Черкаській областях, додаткові одиниці техніки поїдуть до Харківської та Миколаївської областей.

Як писав KHARKIV Today, жителям Харківщини планують надавати "гуманітарку" газом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.