Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Німеччина передала 15 генераторів громадам Харківщини

Фото: ХОВА
У Харківській області є попит на такі генератори.

Генератори можуть передати до "пунктів незламності", медзакладів або підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Німецький фонд Blau Gelbes Kreuz передав 15 генераторів до громад Харківської області. Потужність одного генератора складає 2,8 кіловата. Генератори розподілять у залежності від потреб громад. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"У нас є попит на такі генератори. Це якісні пристрої, й вони можуть забезпечити безперервну подачу електроенергії як у "пунктах незламності", так і в закладах охорони здоров'я чи ДСНС", — сказав заступник голрви ХОВА Михайло Харнам.

За інформацією ХОВА, фонд Blau Gelbes Kreuz допомагає Харківщині від початку війни. Раніше він передавав продукти та побутову хімію.

ген
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, наприкінці грудня американський бізнесмен Говард Баффет купив для Харківської області 19 потужних генераторів. Генератори розподілили серед громад, у тому числі на деокупованих територіях. У першу чергу їх установили у лікарнях та на об'єктах критичної інфраструктури.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.