Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Невідомі поглумилися над могилами Андрія Пільщикова, Дмитра Коцюбайла та Павла Петриченка у Києві

Фото: скрин.
Вандали не вперше нівечать могилу Андрія Пільщикова.

На Аскольдовій могилі пошкодили могили українських захисників Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла, Андрія "Джуса" Пільщикова та Павла Петриченка.

Про це повідомила очільниця медичної служби батальйону Вовки Да Вінчі та кохана загиблого Героя Дмитра Коцюбайла Аліна Михайлова.

На трьох могилах зірвані таблички, обмальовані прапори, розбиті лампадки, розкидані квіти. За словами очевидців, вандальські дії були скоєні близько опівночі.

Рідні загиблих написали заяви у поліцію та відновлюють могили. Не виключено, що на Аскольдовій з'явиться громадська охорона поблизу цих могил.

Київська прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом наруги над могилами захисників України, що передбачає відповідальність до 5 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, восени 2023 року з могили українського пілота "Джуса" кілька разів крали шеврони, які залишили на місці поховання побратими загиблого. Про це повідомляла кохана Андрія Меланія Подоляк.

Андрій Пільщиков народився у Харкові, закінчив гімназію №116, закінчив Харківський національний університет Повітряних сил, служив льотчиком-винищувачем у 40-й бригаді тактичної авіації. У небі провів понад 400 годин,  під час повномасштабного вторгнення Андрій повернувся в армію, став частиною підрозділу, який називали "Привидами Києва". Був амбасадором надання Україні винищувачів  F-16.

Загинув Андрій Пільщиков 25 серпня 2023 року. У той день зіткнулися два навчально-бойових літаки неподалік села Сінгури у Житомирській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.