Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Неподалік харківської Окружної знищили ворожий мотострілецький батальйон

паспорт Россия
В СБУ говорят, что российское военное руководство пытается скрыть свои поражения в Украине.

Ліквідація сталася кілька днів тому.

Російських окупантів ліквідували у районі Окружної Харкова на Старосалтівському напрямку. Про це повідомляє Управління СБ України в Харківській області на своїй сторінці у Facebook.

"СБУ регулярно фіксує, що російське військове керівництво постійно намагається приховати свої поразки в Україні та втрати живої сили. Таким чином вони намагаються уповільнити неминуче зростання соціальної напруги в Росії та запобігти відпливу "свіжого гарматного м'яса".
Але правда важливіша за політичну кон'юнктуру. Кілька днів тому біля Харківської Окружної дороги на Старосалтівському напрямі Збройні Сили України знищили ворожий мотострілецький батальйон», - йдеться у повідомленні.

На відео, прикріпленому до посади, документи російських окупантів — паспорти, військові квитки та картки російських банків. Один із військових квитків прострілений. Голос за кадром каже, що всіх військових убито.

Служба безпеки наголошує, що інформація про поразки та смерть російських військових має бути відома окупантам та членам їхніх сімей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області збили російський бомбардувальник

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.