Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Неперевершений успішний досвід на варті якісної стоматології в Україні

Ваші пацієнти і ваша стоматологічна клініка залежать від вас, а ви, в свою чергу, покладаєтесь на нас.

Вже протягом 130 років Kerr – одна з найуспішніших фірм-виробників стоматологічних матеріалів підтримує стоматологів по всьому світі. 

Відкрийте для себе деякі з наших найнадійніших продуктів, що були повноцінно перевірені часом і досвідом тисяч лікарів і успішним лікуванням десятків тисяч пацієнтів. Щоб переглянути асортимент товарів компанії Kerr Dental відвідайте магазин DentPro. 

Прорив у адгезивній стоматології 

Лідерство Kerr у технологіях композитних естетичних прямих реставрацій не з’явилося так просто – воно було напрацьовано десятиліттями інновацій у стоматологічних композитах та досвіду у стоматологічних адгезивах. Тепер, ці два елемента успішно поєднуються нами у Vertise Flow – першому самоадгезивному текучому стоматологічному композиті на основі перевіреної технології Kerr Optibond. 

За рахунок поєднання бонда з текучим композитним матеріалом, при використанні Vertise Flow значно спрощуються і прискорюються естетичні реставрації, адже немає необхідності у окремому етапі нанесення адгезивної системи у відпрепаровану порожнину. Це відчутно зменшує кількість етапів реставрації та економить час. 

Vertise Flow має ті самі характеристики, що притаманні самопротравлювальним матеріалам, що додатково знижує ймовірність післяопераційної чутливості. Самоадгезивний текучий композит Vertise Flow, таким чином, можна використовувати для:

  • Створення прокладки-лайнеру під великі реставрації I та II класів;
  • Реставрації малих класів I та II;
  • Герметизації ямок і фісур;
  • Відновлення кераміки.

Дійсно універсальна адгезивна система

Одним з найяскравіших продуктів, доступних від Kerr, є адгезивна система Optibond Solo Plus. Це однокомпонентний стоматологічний адгезив? що використовується з методом тотального протравлення і підходить майже для будь-якої клінічної ситуації. Optibond Solo Plus доступний як у флаконах, так і в унідозах. 

Створений на основі еталону і наповнений на 15% пропрієтарним наповнювачем Kerr з діаметром частинок 0,4 мкм, Optibond Solo Plus здатен зміцнювати дентинні трубочки на набагато більшій глибині, ніж системи без наповнювача або нано-наповнені. Це означає покращену довгострокову стабільність, а також видатну міцність адгезії як при прямому, так і при непрямому застосуванні. 

Міцність і естетика

Herculite вже понад 20 років є золотим стандартом стоматологічних композитів. Вірний спадщині Kerr щодо розробки інноваційних, якісних продуктів для стоматології, Kerr знову увійшов в історію завдяки наногібридному композиту Herculite XRV Ultra.

Herculite XRV Ultra базується на найновітнішій технології нанонаповнювача, і забезпечує не тільки покращену податливість до обробки та полірування та зносостійкість, але і максимально реалістичний зовнішній вид кінцевих реставрацій. Унікальний склад допомагає Herculite XRV Ultra детально повторювати опалесценцію та флуоресценцію природного зуба. 

Враховуючи виняткову естетику Herculite XRV Ultra, цей композитний матеріал світлової полімеризації краще за все застосовувати під час прямих естетичних реставрацій фронтальних зубів, але фізико-механічні якості дозволяють і реставрації жувальних зубів. 

Для задоволення потреб реставратора, Herculite XRV Ultra пропонує велику різноманітність відтінків емалі та дентину, до яких також входять емалеві відтінки для відбілених і молочних зубів, і додатково – світлі, прозорі відтінки для різального краю. 

Адгезивний композитний цемент зі стабільним кольором

Універсально показана для всіх непрямих застосувань, відзначена багатьма нагородами NX3 Nexus третього покоління є постійною адгезивною стоматологічною цементною системою. Завдяки інноваційному хімічному складу цього продукту, досягаються неперевершена естетика, адгезія та універсальність. 

Вибір системи доставки включає шприц для автоматичного змішування для показань подвійного затвердіння, а також цемент світлового затвердіння для клінічних ситуацій, де потрібен необмежений час роботи. Автозмішуваний цемент подвійного затвердіння можна використовувати для всіх непрямих застосувань, включаючи вініри.

Завдяки запатентованій системі ініціаторів без аміну та оптимізованій матриці композитів, NX3 є першим адгезивним композитним цементом, що має по-справжньому стійкий колір! 

Тимчасовий цемент, відзначений нагородами

Temp-Bond – це тимчасовий цинк-оксидний самотвердіючий цемент на основі євгенолу, що призначений для фіксації тимчасових коронок, мостоподібних протезів або шин, а також для тимчасової пробної фіксації постійних ортопедичних конструкцій. 

Однорідна консистенція, текучість Temp-Bond забезпечує його виняткову керованість, що призводить до легкого встановлення та фіксації конструкції без додаткових зусиль. 

Для пацієнтів, що мають алергічні реакції на євгенол, пропонується Temp-Bond NE – тимчасовий цинк-оксидний самотвердіючий цемент без євгенолу. Він не інгібує процес полімеризації постійних композитних цементів і тимчасових акрилових, проте здатен забезпечувати таку саму текучість і ретенційні властивості, як і Temp-Bond. 

Завершуючи асортимент, Temp-Bond Clear – це прозорий цемент на основі композиту подвійного затвердіння без евгенолу для тимчасових і перехідних реставрацій. Доступний у зручному шприці для автоматичного змішування, він пропонує подвійне затвердіння для додаткової безпеки та гнучкості, простоти в нанесенні, відмінної міцності зчеплення, але при цьому легко вилучається з відпрепарованої порожнини за бажанням лікаря. Temp-Bond Clear, таким чином, забезпечує чудові естетичні результати завдяки високій прозорості та стабільності кольору, водночас забезпечуючи постійну якість фіксації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.