Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

НАЗК перевірить декларацію головного харківського "слуги народу"

Фінансовий звіт Павла Сушка чекає повна перевірка.

Крім декларації Павла Сушка, перевірять фінансові звіти нардепа Федора Веніславського, а також колишнього чоловіка ексголови облдержадміністрації Андрія Тимчука. Декларацію "слуги народу" Олександра Куницького чекає повторна перевірка.

Національне агентство з питань попередження корупції почало повну перевірку ще 96 декларацій публічних службовців,  зокрема 65 народних депутатів і 14 депутатів місцевих рад. Про це повідомили на сторінці НАЗК у Facebook.

У порядку черговості посадових осіб, чиї декларації повинні бути перевірені перш за все, зокрема, взяли у перевірку фінансові звіти харківських народних депутатів Павла Сушка (голова Харківського обласного осередку партії "Слуга Народу") і Федора Веніславського (представник президента у Конституційному Суді України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексголова Харківської обладміністрації збрехав про свої біткоїни

На підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від людей, журналістів і правоохоронців НАЗК взяло у перевірку, зокрема, декларацію начальника Слобожанського міжрегіонального управління Держслужби з безпеки на транспорті Андрія Тимчука (колишній чоловік ексголови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук).

У зв'язку з нововиявленими обставинами НАЗК почало повторну перевірку декларації, поданої нардепом Олександром Куницьким.

Нагадаємо, Олександр Куницький не вказав кредит у шекелях на 2,3 мільйона гривень у фінансовому звіті.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.