Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Навколо Харкова будують укріпрайони

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Окупанти бʼють по Харкову з землі.

Комунальники допомагають військовим. 

Окупанти продовжують щоденно гатити по Харкову. Передмістя вдень дістають з далекобійної артилерії, вночі по місту випускать від двох до семи балістичних ракет. Засобів протистояти цьому у міста немає. Але комунальники почали будувати укріпрайони навколо.

"Ситуація контрольована, звичайно, напружена, тому що російський агресор постійно третирує Харків, постійно йдуть бомбардування. Бомбардування йдуть із землі, тому що з повітря сьогодні вони не можуть це зробити, у зв'язку з тим, що працює наша протиповітряна оборона. Але з землі, на жаль, дістають Харків, бо з кордону Російської федерації весь час постійні обстріли житлових мікрорайонів. І, можу вам сказати, що, звичайно, плече дуже маленьке, відстань дуже маленька у РФ до Харкова. У зв'язку з цим, звичайно, почали використовувати те озброєння, яке дістає до міста", — пояснив мер Харкова Ігор Терехов.

Військові допомагають комунальникам зміцнювати оборону міста.  

"Ми сьогодні повністю робимо укріпрайони, це роблять наші комунальні служби разом із нашими героїчними військовими. Я постійно на зв'язку із (головнокомандувачем Збройних сил України) Залужним і все, що можливо сьогодні від наших військових, ми допомагаємо їм, щоб зміцнити оборону Харкова і для того, щоб дати можливість людям більш-менш нормально жити та підготуватися нашим комунальним службам до проходження осінньо-зимового сезону. Тому що ніхто не скасовував зиму і 15 жовтня нам потрібно розпочати опалювальний сезон, подати гарячу воду, подати тепло до будинків харків'ян", — розповів Харківський міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти обстріляли школу в Харкові та села в області — є загиблі

Укріпрайони — місцевість, обладнана системою довготривалих і польових споруд у поєднанні з різними інженерними загородами, також підготована для тривалої та наполегливої оборони. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.