Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Навчальний рік у частині Харківської області триватиме довше

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Школярі навчатимуться до кінця червня.

Цьогоріч у школах Харківської області дистанційно навчалися 240 998 учнів.

У школярів 25 громад Харківської області та міста Харків навчальний рік закінчиться у п'ятницю 2 червня, ще у 22 громадах — у вівторок 30 травня. Однак учні семи громад, розташованих у Куп'янському районі, будуть навчатися довше — до 30 червня. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на директора департаменту науки та освіти Олексія Литвинова.

"Ми закінчуємо другий навчальний рік в умовах повномасштабної агресії з боку рф. Перед цим було два роки карантинних, тому є певні складнощі. Але із впевненістю можу сказати, що ми закінчимо цей рік у набагато кращих умовах, ніж 2022-й", — сказав директор департаменту науки та освіти ХОВА Олексій Литвинов.

У цьому році свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти видадуть 13 769 учням. Свідоцтва про здобуття базової середньої освіти отримають 22 531 дитина.

Нагадаємо, на зимові канікули більшість громад Харківської області пішла з 26 грудня. Вони тривали до 8 січня. Сім громад області шкільні канікули розпочали з 30 грудня. На весняні канікули більшість дітей пішла з 27 березня, тривали вони до 2 квітня. У деяких громадах учнів відправили на канікули пізніше.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській ОВА розглядають можливість повернення до офлайн-навчання. Це може бути у Лозівському, Красноградському та частині Богодухівського районів. Однак остаточного рішення наразі не ухвалено.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.