Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Навчальний рік хочуть розпочати завчасно у сусідній з Харківщиною області

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Полтавська міська рада звернеться до Міністерства освіта та науки України.

Розпочати навчання у школах Полтавської громади хочуть на місяць раніше.

Навчальний рік у школах Полтавської громади хочуть розпочати з 1 серпня. Полтавська міська рада звернеться з таким проханням до Міністерства освіти та науки України. Про це пише "Суспільне. Полтава" з посиланням на голову Полтавської громади Олександра Мамая.

Полтавська міська рада буде пропонувати зробити тривалість навчального року з 1 серпня 2022 року до 1 липня 2023 року. При цьому, взимку хочуть ввести тривалі канікули, з грудня до кінця лютого. Як пояснив Олександр Мамай, це дасть змогу зекономити гроші на опалення в школах. Проте остаточне рішення буде приймати Міністерство освіти та науки України.

"Ми прекрасно розуміємо, що зима буде дуже важка з опаленням. Яка рекомендація буде для учнів, так ми й виконаємо. Але на сьогоднішній день це було б трішки легше для держави і для бюджету", — сказав голова Полтавської громади Олександр Мамай.

Зазначимо, Верховна Рада України прийняла закон №7325, яким дозволила змінювати тривалість навчального року, дати його початку та закінчення під час дії воєнного стану.

Як писав KHARKIV Today, міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет повідомив, що навчання в закладах середньої освіти почнеться за традицією 1 вересня. Для Харківської області, як прифронтової, буде обиратися формат навчання окремо. Якщо до осені бойові дії не закінчаться, буде тільки онлайн-навчання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.