Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Навчальний процес у Харкові неможливий. Що робити дітям

Иллюстративное фото: KHARKIV Today
Мер Харкова розповів про зруйновані школи і навчальний процес.

У Харкові зруйновано понад 60 шкіл, навчання призупинено.

У Харкові діти не можуть навчатися через постійні обстріли міста та тотальне знищення шкіл російськими окупантами. Учні, які евакуювалися, можуть навчатись в інших регіонах України. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов у ефірі телеканалу "Рада".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні запрацював дитячий онлайн-садок

"У нас понад 60 шкіл зруйновано повністю, тому навчальний процес як такий припинено. Ті люди, які поїхали з міста Харкова, мають можливість навчатися сьогодні в інших областях України", — сказав Терехов.

Наприклад, з 14 березня у Львівській області діти повернулися до навчання. І львівські учні, і десятки тисяч дітей-переселенців з усієї України, які тікають від військової агресії Росії. Усі учні львівських шкіл з 1 до 11 класу розпочинають формат онлайн навчання, оскільки приміщення навчальних закладів зараз використовують для поселення вимушено переміщених осіб. Діти, які у школі, можуть долучитися до навчання. Тим, хто проживає у хостелах чи у львів'ян, потрібно буде зареєструватись у найближчій школі. Якщо немає відповідної техніки, школа надасть можливості.

Як писав KHARKIV Today, на ранок 17 березня внаслідок обстрілів загинуло 108 дітей в Україні та понад 120 поранено. На Харківщині постраждали 34 дитини, було пошкоджено 77 шкіл по області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.