Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Наступну зупинку-укриття встановлять на Північній Салтівці

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Поки що для харківʼян доступна лише одна безпечна зупинка.

Поступово зупинки з бетону мер обіцяє встановити у різних районах міста. 

На Північну Салтівку — район, який найбільше потерпає від окупантів, ходить громадський транспорт, тому зупинка-укриття там необхідна. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов в ефірі національних каналів 26 серпня.  

"Установлена лише поки одна зупинка, що знаходиться в районі, який піддавався обстрілам. На щастя, обстрілів поблизу цієї зупинки не було. Ми сьогодні встановлюватимемо наступну зупинку на Північній Салтівці, де найчастіші обстріли. Ми туди запустили зараз громадський транспорт і, звісно, треба поставити таку зупинку", — пояснив мер Харкова.

За його словами, зупинки — у виробництві. 

"Як я вам уже говорив, 25 зупинок, які нам першочергово необхідно поставити по місту, у тих місцях, де найбільше йде скупчення людей, які чекають громадський транспорт, для того, щоб це було безпечно, ми там робитимемо ці зупинки. Сьогодні у виробництві знаходяться ці зупинки і ми вже, починаючи з наступного тижня, поступово будемо їх встановлювати у різних районах міста", — розповів Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпечні зупинки у Харкові зможуть змінювати розмір

Нагадаємо, 19 серпня у Харкові встановили першу зупинку з бетону, її використовуватимуть як укриття під час повітряних тривог та обстрілів. У приміщенні є ящик зі 100 кілограмами піску для гасіння пожеж, гучномовець та екран для камер відеоспостереження, що розташовані на вулиці та в укритті. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.