Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нардепу з Харкова виписали адмінпротоколи

Адміністративні протоколи отримав Олександр Куницький.

Протоколи вже передали до суду.

Відносно харківського народного депутата Олександра Куницького склали два адміністративних протоколи. Причиною стали порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про це повідомили в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Однак про який саме конфлікт інтересів йдеться, неясно. В системі моніторингу діяльності НАПК зазначено, що перевіряють декларацію Куницького за 2020 рік.

Крім Куницького, адмінпротоколи сьогодні направили до суду на таких порушників: нардепа Федора Христенка (Донецька область), колишню виконувачку обов'язків начальника Головного управління Державної податкової служби в Києві Нонну Багмет (32 протоколи), ексголову Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталія Харченка (чотири протоколи), начальницю Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури Сумської області Оксану Пирогову (два протоколи) і заступника начальника відділу поліції в Дніпропетровській області Євгена Кондренка (два протоколи).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У столиці евакуювали автомобіль харківського нардепа

Як писав KHARKIV Today, в листопаді 2020 року Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження щодо харківського нардепа Олександра Куницького. Досудове розслідування почали за статтею 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Паралельно перевірку проводило НАПК, там побачили реальний конфлікт інтересів в діях Куницького.

У липні 2020 року журналісти-розслідувачі повідомили, що Олександр Куницький ініціює законопроєкти, які можуть зробити з AutoEnterprise (продає електрокари та зарядні станції) монополіста. Розслідування показало, що Куницький тісно пов'язаний із засновником AutoEnterprise Дмитром Ніконовим.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.