Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Наприкінці 2023 року у Харкові збираються відкрити новий торгівельний центр

Фото: Planeta Mall
Planeta Mall готується до відкриття.

Наприкінці 2023 року у Харкові може розпочати роботу найбільший торговий центр на сході України.

Planeta Mall на Окружній напередодні війни був вже готовий до відкриття, він мав запрацювати навесні 2022 року. Але повномасштабне вторгнення зруйнувало плани власників. Його відкриття перенесли на кінець 2023 року. Про це в коментарі "Інтерфакс-Україна" повідомила директорка Української торгової гільдії (UTG) Євгенія Локтіонова. Компанія UTG виступає брокером проєкту.

Planeta Mall площею 110 000 кв. м може вмістити 120 магазинів та 15 ресторанів. Там планувався семизальний кінотеатр Cinema City, а також дитячий розважальний центр Family Park, який займатиме площу 3000 кв. м. Поки що UTG не уточнюють, чи залишились ці плани в силі. Реалізація проєкту залежатиме від ситуації на фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові "замінували" торгово-розважальний центр

"Серед ризиків запуску ТРЦ у сьогоднішніх умовах, перш за все, стоїть можливість ракетних ударів і руйнувань через військові дії. Потім потрібно врахувати роботу практично з мінімальними орендними доходами, оскільки практично всі ТРЦ, крім хіба що розташованих в західній частині країни, через міграцію населення недорахувалися більшої частини своїх відвідувачів", — каже Євгенія Локтіонова.

Окрім Planeta Mall, у 2023 році в Україні планується відкриття шести торгових центрів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.