Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Напад на Харків: 400 людей у лікарнях, двоє дітей у тяжкому стані

Фото: uapress.info
47 людей надійшли до лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Усі лікарні міста працюють у посиленому режимі.

Про це повідомила заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан. За її словами, минулої доби  до медзакладів міста потрапили 454 особи у невідкладному стані. 47 людей перебувають у лікарні швидкої та невідкладної допомоги, восьмеро з них — військові, решта — цивільні.

"Серед пацієнтів також перебувають дві дитини — дівчинка з Куп'янська та хлопчик із Чугуєва. Стан обох — тяжкий", — розповіла Горбунова-Рубан.

Четверо людей потрапили до міської клінічної багатопрофільної лікарні №17. Серед них двоє військових (один був переведений до шпиталю) та один поліцейський (йому надали амбулаторну допомогу).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області загинуло щонайменше семеро цивільних

Віцемерка повідомила, що усі лікарні міста працюють у посиленому режимі. Також лікарі надають медичну допомогу на станціях метрополітену. Медустанови повністю забезпечені необхідними медикаментами і киснем. Також з 8:00 до 16:00 приймають чергові бригади у поліклініках. Стоматологи надають лише ургентну допомогу без планових прийомів.

За словами заступниці міського голови, дитяче харчування розвозиться за планом. Також буде організоване постачання їжі на станції метрополітену, де перебуває багато дітей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.