Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Наближеним до Добкіна людям в Харкові спалили машини і принесли жалобні вінки

Фото: ХС
Автомобілі підпалили вночі.

У Київському районі Харкова протягом ночі згоріли дві машини. Палії попередили власників про шкоду сепаратизму.

Вночі 20 квітня в Харкові невідомі підпалили два автомобілі і поруч поставили вінки з написом "Сепаратизм шкодить здоров'ю". Як повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій у Харківській області, про пожежу в автомобілі Subaru Legacy, припаркованому на вулиці Борткевича (район Гідропарку), повідомили о 3:28.

венок
Вінок біля згорілого Subaru Legacy. Фото: ХС

На момент прибуття рятувальників вогонь охопив чотири квадратних метри автомобіля. Пожежу повністю загасили через годину. Очевидці ділились фото згорілого автомобіля. На них видно, що невідомі залишили поруч з бордюром вінок зі стрічкою, де розмістили напис "Сепаратизм шкодить здоров'ю".

машина
Згорілий Subaru Legacy. Фото: ХС

Друга пожежа сталася о 3:35 на вулиці Дача №55, біля будинку №9. Горів автомобіль Toyota Corolla 2008 року випуску, площа спалаху склала шість квадратних метрів. Вогонь перекинувся на сусідню машину — Renault Scenic і пошкодив у ній задню частину. На ліквідацію пожежі знадобилася година.

Як повідомили очевидці, власнику Toyota Corolla вінок залишили в під'їзді. Крім того, на стіні написали: "Сепаратизм шкодить здоров'ю".

Причини виникнення пожеж в автомобілях встановлюють.

У виданні "Время Добкина" визнали, що постраждалі машини належать їх співробітникам.

"Провокатори підпалили два автомобілі, що належать співробітникам видання "Время Добкина". До під'їзду житлового будинку, біля якого підпалили автомобілі, принесли похоронні вінки, а стіну спотворили написом з погрозами. Власники підпалених машин — співробітники редакції, що займаються адміністративними питаннями і дистрибуцією. У "Времени Добкина" впевнені, що підпали машин пов'язані з систематичними провокаціями на адресу видання з боку політичних опонентів. Зловмисники неодноразово нападали на волонтерів видання, використовуючи при цьому різні методи тиску: обливали зеленкою, різали і рвали одяг, погрожували зброєю, застосовували фізичну силу. Інцидент з зеленкою досі розслідується поліцією за статтею "Хуліганство", — повідомили в офіційному релізі.

Як писав KHARKIV Today, активістам з Харківської області підпалили машини і кинули до будинку гранату

5 лютого вночі в селі Сороківка Вільхівської об'єднаної територіальної громади (Харківський район) сім'ї, яка активно виступає проти розробки піщаного кар'єру, підпалили два автомобілі і кинули у вікно на другому поверсі будинку гранату. Граната вибухнула у водостоці. На щастя, ніхто не постраждав

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.