Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На звільнених територіях Харківщини відновлюють роботу банки

Ілюстративне фото: УП
"Ощадбанк" і "ПриватБанк" відкривають відділення.

Жителі деокупованих територій зможуть скористатися послугами банків, банкоматів та зняти кошти за допомогою послуги "Готівка на касі".

На звільнених від російських загарбників територіях Харківської області відновлюють роботу банки — "ПриватБанк" та "Ощадбанк". Поки що працюватиме по одному відділенню.

"20 вересня відбудуться перші виїзди мешканців Куп'янська до найближчих відділень. Автобуси відправляться до міста Чугуїв (вулиця Старонікольська, 33) та міста Харків (вулиця Біблика, 20/8). В Ощадбанку запевнили, що готові до прийому людей: працюватиме необхідна кількість персоналу та буде достатньо готівки", — зазначили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України..

Відділення "Ощадбанку" планують відкрити у Балаклії 19-20 вересня. За інформацією Мінреінтеграції, це повноцінне відділення, яке буде обслуговувати Балаклію та найближчі села. У селищі Шевченкове банківські відділення відновляють роботу до кінця вересня.

Крім того, на звільнених територіях починають працювати банкомати. Зокрема, перші транзакції вже пройшли у селищі Золочів та місті Дергачі. Цього місяця запрацюють банкомати у селищі Червоний Донець, Андріївка та місті Балаклія.

У місті "Ощадбанк" запускає послугу "Готівка на касі". Жителі можуть скористатися нею в торгово-сервісних підприємствах. Загалом по місту є чотири таких термінали.

банк
"Ощадбанк". Графіка: Мінреінтеграції

Також відновлює роботу на звільнених територіях Харківщини "ПриватБанк". Поки називають точну дату відкриття відділення у Дергачах (Золочівський шлях, 8) — 25 вересня. Відділення у Балаклії, Шевченковому, Золочеві, Вовчанську та Великому Бурлуку відкриються у жовтні.

Також відновлюють роботу банкомати "ПриватБанку". Вже запрацювали банкомати у Дергачах та Золочеві, на відновленні перебувають усього 17 банкоматів. Строки відновлення ще 36 банкоматів невідомі через залежність від орендодавців та неможливість доступу для огляду. "Готівкою на касі" від "ПриватБанку" можна скористатися у Дергачах та Золочеві.

"На деокуповану Харківщину поволі повертається життя. Відбудовується критична інфраструктура, місцеві мешканці активно отримують гуманітарну допомогу та пенсії. Починають працювати банківські установи", — зазначили у Мінреінтеграції.

банк
"ПриватБанк". Графіка: Мінреінтеграції

Як писав KHARKIV Today, мешканці звільнених територій, яким нараховуються виплати на картку, зможуть отримувати гроші на руки. Для того, щоб отримати пенсію готівкою, необхідно подати заяву у будь-який орган місцевого самоврядування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.