Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На заводі імені Малишева новий директор

Дмитрий Гриценко. Фото: Facebook
Раніше Дмитро Гриценко хотів очолити завод Малишева.

Син колишнього генерального директора підприємства Геннадія Гриценка став директором зі стратегічного розвитку і маркетингу.

Дмитру Гриценку 37 років, він займався бізнесом і судячи з фінансового звіту, непогано заробляв. На сайті заводу Малишева зазначено, що Дмитро Гриценко працює там директором зі стратегічного розвитку і маркетингу.

Вночі 2 червня Дмитро Гриценко подав декларацію. Відповідний документ опублікований на сайті Нацагентства з протидії корупції.

Згідно з декларацією, Дмитро Гриценко живе в орендованій квартирі у Харкові площею 180 квадратних метрів. У нього є 90 квадратних метрів нежитлових приміщень у Харкові і дві ділянки землі у селищі Старий Салтів (колишній Вовчанський район) загальною площею 4 гектари. Транспорт у документі не вказано.

У 2020 році Дмитро Гриценко заробив трохи більше 6 мільйонів 994 тисяч гривень від підприємництва. Готівкою він зберігає 350 тисяч доларів, 250 тисяч євро і 8 мільйонів 400 тисяч гривень.

Директор зі стратегічного розвитку і маркетингу заводу Малишева вказав у декларації, що заборгував майже 1 мільйон 212 тисяч гривень. А також три несанкціонованих кредити на  більше  ніж 125 тисяч гривень, майже 185 тисяч гривень і 100 тисяч гривень. У Дмитра Гриценка є два кредити — майже на 207 тисяч гривень і на 305 тисяч гривень.

Нагадаємо, батько Дмитра Гриценка — Геннадій Гриценко — очолював завод Малишева з 2001 по 2006 рік, помер більше десяти років тому. У жовтні 2019 року Дмитро Гриценко подавав декларацію кандидата на посаду генерального директора заводу Малишева. Підприємство він так і не очолив. Зараз генеральним директором заводу Малишева є Василь Крилас.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.