Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На зарплату співробітникам харківських театрів планують дати 23,5 мільйона гривень

Фото: KHARKIV Today
Для цього депутатам Харківської облради не потрібно збиратися на сесію.

Якщо депутати профільних комісій Харківської облради підтримають перерозподіл витрат, то співробітники театрів вчасно отримають зарплату.

9 квітня питання про перерозподіл витрат з обласного бюджету Харківської області на 2021 рік розглянуть на засіданні постійної комісії з питань бюджету та постійної комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту і туризму. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Це рішення, якщо буде підтримано депутатами профільних комісій, забезпечить своєчасну виплату заробітної плати працівникам театрально-концертних закладів обласного підпорядкування", — пояснили в обласному департаменті культури і туризму.

Перерозподіл дозволить дати необхідну суму на виплату зарплати співробітникам п'яти театрів, філармонії та двох оркестрів Харківської області без проведення позачергової сесії обласної ради.

У департаменті додали, на чергову сесію Харківської облради винесуть питання про виділення додаткових грошей на фінансову підтримку театру імені Шевченка, театру імені Пушкіна, театру ляльок імені Афанасьєва, театру для дітей та юнацтва, театру музичної комедії, обласної філармонії, Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю, Молодіжного академічного симфонічного оркестру "Слобожанський".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Харкова приїде "Червона скрипка" Страдіварі

Нагадаємо, 19 березня співробітники п'яти театрів, філармонії та двох оркестрів отримали зарплату за лютий і частину грошей за березень. Вони не хочуть, щоб затримки зарплати були знову і тому виходили на мітинги

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.