Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На заправці у Харківській області продавали неякісне паливо

Фото: Госэкоинспекция в Харьковской области
Держекоінспекція провела перевірку АЗС.

Неякісне дизельне паливо продавали ув Дергачівському районі.

7 вересня на автозаправній станції "Brent Oil-95" у селищі Мала Данилівка Дергачівського району відібрали проби дизельного палива. Результати дослідження показали, що паливо — неякісне. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Харківській області.

"За результатами висновку акредитованої випробувальної лабораторії "Інспекторат Україна" виявлено невідповідність дизельного палива вимогам Технічного регламенту, що визначає показники якості автомобільних бензинів і дизельного палива, яке реалізується на території України", — відзначили у Держекоінспекції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З полиць харківських супермаркетів забирають небезпечні енергетичні напої

Після отримання результату дослідження Держекоінспекція прийняла рішення заборонити реалізовувати партію цього палива до приведення його у відповідність до встановлених вимог. Якщо зробити це буде неможливо, паливо вилучать.

Як писав KHARKIV Today, Державна екологічна інспекція у Харківській області почала відбір проб бензину і дизельного палива для перевірки їх якості у спеціалізованій лабораторії у середині серпня. Якщо раніше співробітники Держекоінспекції перевіряли якість палива по паперах, які їм надавали власники автозаправних станцій, то сьогодні самі відбирають проби і відправляють на дослідження до лабораторії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.