Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На яких ділянках Об'їзної Харкова триває ремонт

Фото: САД в Харьковской области
Заасфальтували 44 кілометри дороги.

Вечорами дорожники продовжують класти фінішний шар асфальту між Дергачівською і Бєлгородською розв'язками.

На Об'їзній Харкова відфрезеровано 55 кілометрів старого шару покриття, стільки ж дорожнього покриття заасфальтували у вирівнювальний шар. У верхньому шарі з щебенево-мастильного асфальтобетону поклали 44,4 кілометра. Про це повідомили інженери технічного нагляду Служби автодоріг у Харківській області, після контрольного обміру довжини ремонтованих ділянок.

Зараз роботи йдуть:

  • На ділянці дороги М-03 Київ — Харків — Довжанський, яка є частиною Об'їзної Харкова, влаштовують верхній шар асфальту між Дергачівською і Бєлгородською розв'язкою увечері та вночі. Також встановлюють бортовий камінь біля авторинку "Лоск", облаштовують з'їзди.
  • На ділянці дороги М-03-03 — під'їзд до аеропорту "Харків" завершили влаштування верхнього шару, а також влаштували перехідно-швидкісну смугу на ділянці, де розташований виїзд з міського звалища. Проводяться роботи з влаштування водовідвідних лотків, зміцнення узбіч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проїзд мостом на кордоні Харківської і Дніпропетровської областей відкрили

Фото: САД в Харьковской области
Фото: САД у Харківській області 

На ділянці від селища Пісочин до Роганського житлового масиву поклали 30,7 кілометра фінішного шару асфальту. На ділянці від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка — 13,7 кілометра верхнього шару асфальту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області патрульні вийшли з TruCAM на нову ділянку

Нагадаємо, Об'їзна Харкова складається з відрізків п'яти доріг загальною протяжністю 82 кілометри. На 58 кілометрах дороги за маршрутом: Пісочин — П'ятихатки — Рогань — Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя. Вартість проєкту складає 1,8 мільярда гривень, термін виконання — два роки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.