Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Водохреща у Харківській області працюватимуть 36 рятувальних постів

Через відсутність морозів крига неміцна, купання в ополонці може призвести до трагедії.

Жителів Харківщини просять пам'ятати про правила поведінки під час купання у річках та озерах.

На Водохрещення у Харківській області облаштують 36 рятувальних постів. На них чергуватимуть рятувальники. Про це повідомив начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександр Губарь.

"У місцях проведення урочистого освячення води у Харківській області буде організовано 36 спеціальних рятувальних постів з чергуванням співробітників ДСНС. Головну загрозу під час Водохрещення становить велике скупчення людей та масове купання у крижаній воді. Особливо за умов нестійкої погоди та відсутності морозів, через що крига втрачає міцність. Головне управління ДСНС України у Харківській області нагадує: нехтування правилами поведінки на річках, озерах та інших водних об'єктах у зимовий час, може призвести до трагедії", — сказав Олександр Губарь.

Нагадаємо, Водохреща відзначають 19 січня. У Харкові вечірнє богослужіння у храмах розпочнеться увечері 18 січня. Після богослужіння освятять воду. У четвер 19 січня вранці пройде Божественна літургія, після — освячення води.

"Воду освячуватимуть до вечора у храмах міста та біля джерел. Детальнішу інформацію можна дізнатися у найближчому з храмів. Усі заходи проводитимуться з суворим дотриманням обмежень воєнного стану та обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19", — повідомили у Харківській міськраді.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.