Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув житель Харківської області

Фото: Кегичівська громада
Україну захищав мешканець Кегичівської громади.

Юрієві Шмигаренку було 32 роки.

На війні загинув житель Кегичівської громади Юрій Шмигаренко. Він жив у селі Красне. Попрощалися із захисником 8 грудня. Його поховали на кладовищі у селі Красне.

"Кегичівська селищна рада та особисто селищний голова Антон Доценко висловлюють щирі співчуття родині та близьким загиблого. Доземно вклоняємося пам'яті героя, який заплатив власним життям за майбутню перемогу і звільнення від окупантів рідної землі. Полеглий Герой назавжди залишиться у пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і поважав", — зазначили у Кегичівській громаді.

Про загибель Юрія Шмигаренка також повідомили у Красненському ліцеї, випускником якого був військовий. За інформацією ліцею, Юрій Шмигаренко долучився до Збройних сил України у перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну, не чекаючи повістки. У військового залишився син і дружина.

"Із залізною упевненістю говорив, що ніхто із захисників ніколи не пропустить ворога на нашу землю. Дивився на свого синочка й казав: "Заради них ми підемо на все!". А ще посміхався так, як тільки він умів, і заспокоював: "Усе буде добре!", — розповіли у Красненському ліцеї.

Як писав KHARKIV Today, 27 листопада на війні загинув люботинець Геннадій Шегунов. Нещодавно йому виповнилося 39 років. Із захисником попрощалися 1 грудня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.