Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув військовий із Харківської області

Фото: "Жадан і Собаки"
Україну від загарбників захищав Григорій Сюганов із позивним "Гриня".

5 жовтня у селищі Малинівка Харківської області попрощаються з військовим Григорієм Сюгановим.

Про це повідомили на офіційній сторінці Малинівської об'єднаної територіальної громади у Facebook

"Він поліг на полі бою за нашу свободу та незалежність держави. Запрошуємо всіх гідно вшанувати пам’ять загиблого воїна, мешканця Малинівки", — сказано у повідомленні.

Прощання з Григорієм Сюгановим проходитиме об 11:30 по вулиці Дружби, 37, у Малинівці. Про загибель військового також повідомив гурт "Жадан і Собаки".

"Так буває на війні... гинуть друзі. Гриша був добрий, але з кулаками. Він завжди дякував за нашу з вами допомогу та підтримку... Спи спокійно, друже. Ми будемо тебе пам‘ятати", — зазначили у гурті.

Дату та обставини смерті не повідомляють. Три дні тому Малинівський ліцей №2 повідомив про загибель Григорія Сюганова. У цьому ліцеї колись навчався військовий.

Зазначимо, на сторінці Facebook Григорія Сюганова вказано, що він служив у складі 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, жив у Харкові. Наразі сторінка закрита. Григорій Сюганов мав позивний "Гриня".

грин
Фото: "Жадан і Собаки"

Як писав KHARKIV Today, 30 вересня поблизу села Тернова на півночі Харківської області загинув досвідчений сапер із позивним "Шерлок" із Полтави Максим Запічний. Він підірвався на замаскованому вибуховому пристрої.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.