Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув режисер харківського "Каламбуру"

Фото: соцмережі.
Микита Калембет був викладачем Дитячої школи мистецтв №6.

Микита Калембет у січні 2023 року пішов захищати Україну.

На війні загинув викладач, режисер, драматург і поет із Харкова Микита Калембет. Він брав участь у розмінуванні Харківської області, потім як сапер відправився на лінію зіткнення і був щасливий тим, що захищає Україну.

"Прийшов у наш театр маленьким хлопчиком, деякий час працював викладачем. Останні роки був одним з наших драматургів. Всі ви знаєте виставу "Біжи", це його робота. В планах було ще декілька спільних проєктів, але війна поставила їх на паузу", — розповіли у театрі.

За інформацією адміністрації Шевченківського району Харкова, Микита Калембет із 2016 року був викладачем першої категорії дитячої школи мистецтв №6 (викладав акторську майстерність і сценічний рух).

Раніше, з 2012 по 2015 рік, обіймав посаду викладача акторської майстерності та помічника режисера у клубі "Дозвілля". У 2013 та 2014 роках викладав акторську майстерність, працював сценаристом і режисером мультфільмів у Харківській школі сучасних театрально-сценічних напрямків, керував театральним гуртком, був сценаристом і режисером Харківського державного будинку художньої й технічної творчості, викладачем акторської майстерності у школі фільммейкерів "Новий кадр", лауреатом молодіжної літературної премії ім. Влада Клена. Любив гітару, подорожі, фізкультуру, сценічне фехтування, акробатику, писав вірші. Також Микита Калембет викладав шахи, його позивний був "Шахіст".

з
Микита Калембет. Фото: Адміністрація Шевченківського району

Як писав KHARKIV Today, у березні 2023 року біля міста Бахмут під час виконання бойового завдання загинув випускник Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди Сергій Городов. Він здобував освіту на історичному факультеті і випустився у 2012 році. Після закінчення університету працював учителем географії у Харківській школі з поглибленим вивченням окремих предметів №16.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.