Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули троє жителів Харківської області

Станіслав Медулич. Фото: Валківська міськрада
На фото — один з героїв, 21-річний Станіслав Медулич.

На війні загинули троє жителів Харківської області — Костянтин Кашковар, Станіслав Медулич і Олександр Кулак.

Як повідомили у Близнюківській громаді, Костянтин Кашковар загинув 20 листопада біля міста Бахмут у Донецькій області. Він був головним сержантом —  командиром танка 1-го танкового взводу 2-ї танкової роти танкового батальйону.

У березні Костянтина Кашковара нагородили орденом "За мужність" II ступеня. 16 жовтня Костянтину Кашковару виповнилося 32 роки. У військового залишилася дружина, син та батьки.

загинув
Костянтин Кашковар. Фото: Близнюківська громада

Головний сержант Олександр Кулак був родом із Валківської громади. За інформацією Валківської міської ради, він народився та жив у селі Сніжків. Працював водієм у Слобожанській технологічній компанії. Під час війни долучився до українських захисників добровольцем.

"У перші дні повномасштабного вторгнення російських військ до України пішов добровольцем на фронт. Спочатку воював піхотинцем, згодом відповідав за матеріальне забезпечення 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону своєї військової частини", — розповіли у Валківській міськраді.

Загинув Олександр Кулак 15 листопада під час виконання бойового завдання біля села Куземівка Сватівського району Луганської області. Йому було 49 років.

У військового залишилася дружина і дві доньки. Олександр Кулака згадують у громаді як товариську, веселу та завжди готову прийти на допомогу людину. Попрощалися з добровольцем сьогодні, 25 листопада.

загинув
Фото: Валківська міськрада

Ще один загиблий був родом із Валківщини. Це — 21-річний Станіслав Медулич. Він народився 22 грудня 2000 року у селі Ландишове. Ріс у багатодітній родині — батьки виховували чотирьох дітей. Навчався у Серпневській школі. Там його згадують як сумлінного та старанного учня.

У 2020 році Станіслав пішов до армії за контрактом. На фронті Станіслав Медулич служив у складі 1-го механізованого батальйону водієм-санітаром. Україну від загарбників захищали і його родичі. Загинув Станіслав 20 листопада у Луганській області.

"Разом зі Станіславом воював і його рідний дядько. Боронить країну від ворога і батько Станіслава.
Під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Новоселівське Сватівського району, що на Луганщині, Медулич Станіслав Іванович загинув", — розповіли у Валківській міськраді.

У Станіслава Медулича залишилися батьки, брат і дві сестри. Поховали військового сьогодні, 25 листопада.

загинув
Фото: Валківська міськрада

Як писав KHARKIV Today, 22 листопада у Малоданилівській громаді попрощалися з поліцейським Олегом Коршиковим, який загинув, обороняючи Донецьку область від російських окупантів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.