Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули троє мешканців Харківської області

Валентин Хорс. Фото: Борівська селищна рада
Про загибель та смерть бійців повідомили у Борівській, Мереф'янській та Краснокутській громадах.

Валентин Хорс і Денис Ніколенко загинули, Сергій Феськов помер у лікарні.

30 січня цього року у місті Бахмут Донецької області загинув військовий із Борівської громади Валентин Хорс. До 10 березня він вважався зниклим безвісти. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

Валентин Хорс жив у селі Підлиман Борівської громади (Ізюмський район). У Збройних силах України служив старшим сапером. Йому було 37 років.

загинув
Валентин Хорс. Фото: Борівська селищна рада

Про загибель Дениса Ніколенка повідомили у Мереф'янській громаді. Денис Ніколенко народився 2 травня 2001 року, загинув 1 лютого 2023 року. Місце та час прощання із захисником оголосять додатково.

загинув
Денис Ніколенко. Фото: Мереф'янська громада

Ще один захисник — Сергій Феськов із Краснокутської громади. За інформацією Краснокутської селищної ради, Сергій Феськов народився 5 липня 1978 року, жив у селищі Краснокутськ. У жовтні минулого року його мобілізували. Він служив солдатом кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону.

Під час мінометного обстрілу роти вогневої підтримки у місті Бахмут на Донеччині Сергій Феськов був важко поранений у живіт. Це сталося 23 січня. Його ушпиталили в Київ, де він помер 13 березня.

"Багато тижнів лікарі Олександрівської клінічної лікарні міста Києва боролися за його життя. Проте 13 березня 2023 року Сергія не стало. Знову жалоба повисла чорними стрічками на синьо-жовтих стягах. Сергій Феськов повертається на Краснокутщину "на щиті", мужній воїн, який до останнього залишився вірним своєму обов'язку", — зазначили у Краснокутській селищній раді.

загинув
Фото: Краснокутська селищна рада

Як писав KHARKIV Today, 5 березня у шпиталі помер військовий із Люботинської громади Олег Коплик. Він отримав травми біля міста Бахмут у Донецькій області. Поховали захисника 13 березня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.