Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули бойовий медик і механік із Харківщини

Військові захищали Донеччину та Запоріжжя.

Івану Мовчану було 30 років, Сергію Анісімову — 52 роки.

4 грудня на війні загинув житель Печенізької громади Чугуївського району Іван Мовчан. Це сталося біля села Новомихайлівка у Донецькій області 4 грудня.

За інформацією печенізького селищного голови Олександра Гусарова, народився Іван Мовчан у 1993 році. Жив у селищі Печеніги. У Збройних силах України служив бойовим медиком механізованого взводу. Мав звання молодшого сержанта. У військового залишилися батьки.

"Всією Печенізькою громадою висловлюємо щирі співчуття матері та батькові, рідним і близьким, побратимам загиблого Героя. Розділяємо з вами цей великий і невимовний біль втрати. Схиляємо голови у глибокій скорботі. Вічна слава і пам'ять Герою! Пам'ятаємо, що Герої не вмирають, вони завжди в наших серця", — зазначив Гусаров.

з
Іван Мовчан. Фото: Олександр Гусаров

Ще один військовий, Сергій Анісімов, був мешканцем селища Слобідське Олексіївської громади Лозівського району. Народився у 1971 році. У ЗСУ перебував на посаді старшого механіка-водія 3-го відділення 1-го взводу оперативного призначення. Під час виконання бойового завдання 2 грудня на околиці села Роботине Запорізької області загинув

"Хоробрий Воїн залишиться в наших думках лише світлим спогадом, він заплатив найвищу ціну, щоб кожен з нас міг продовжувати жити, ми не забудемо цю жертву ніколи! А російським загарбникам ніколи не пробачимо той біль, які вони несуть нашому народу! Сергій Олександрович був чесною, доброю, життєрадісною та відважною людиною. У чоловіка залишились два сини та мати", — розповіли в Олексіївській громаді.

з
Сергій Анісімов. Фото: Олексіївська громада

Як писав KHARKIV Today, на війні загинув 18-річний спортсмен із Харкова. Микита Засядько добровільно пішов захищати Україну.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.