Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинула захисниця з Харківщини

Дарина Степаненко. Фото: Лозівська міськрада
Україну захищала жителька Лозівської громади.

У Лозівській громаді — перша втрата серед захисниць.

24 травня на війні загинула захисниця із Лозівської громади Дарина Степаненко. Це сталося біля села Терни у Донецькій області, коли військова виконувала бойове завдання. Захисниця обіймала посаду старшого оператора відділення 1-го протитанкового взводу.

"Лозівська громада втратила першу захисницю. Без матері залишилася маленька донечка", — повідомили у Лозівській міській раді.

Дарина Степаненко закінчила у 2008 році Краснопавлівський навчально-виховний комплекс. Потім працювала на залізниці провідником. 

"Дуже легко влилася в новий колектив, бо мала чудове вміння спілкуватися просто, щиро, по-дружньому. Навчалася добре. Громадські доручення виконувала сумлінно, вміло, безвідмовно. Дашу всі знали як бойову, непосидючу, в постійному русі. Борець за справедливість, чим і приваблювала до себе. Чесна, активна. Відкрита", — розповіли у міськраді.

Останнім часом жила з матір'ю та донькою. У травні минулого року добровільно пішла до військкомату. Пройшла відбір та вступила на військову службу за контрактом. Обрала посаду стрільця у бойовому підрозділі. Загинула у віці 33 років. Поховали захисницю сьогодні, 28 травня.

Як писав KHARKIV Today, на Харківщині проводили в останню путь головного сержанта 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ Катерину Закорецьку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.